O nás
Proč byste měli zavítat právě k nám

Corpus delicious je zakázkový cukrářský ateliér. Vyrábí převážně svatební a slavnostní dorty, ale také jiné dobroty dle přání zákazníka. Pracuje se s nejmodernějšími technologiemi. Vychází z italských a francouzských receptur, základ k tomuto druhu cukrařiny jsem se naučila během desetiletého pobytu v Itálii a stále čerpám na výstavách, soutěžích, literatuře a odborných kurzech, které jsou také v nabídce a to nejen cukrářské!

Veškeré zákusky a dorty jsou zhotoveny z prvotřídních surovin, stejnou měrou dbám na krásu a kvalitu výrobků. Osobně dohlížím na kvalitu a provedení. Za každý kousek se mohu zaručit a věřím, že naše kreace stanou na předních místech v žebříčku Vašeho výběru. Vše je připraveno s láskou a péčí a věřte, je to na výsledku znát. 

Největší bohatství a klíč k úspěchu je skvělý team a spokojený zákazník!

Dobrou chuť za celý team Vám přeje

Klára Bucková, majitelka Corpus delicious is a unique design confectionery. We are specialised in making wedding and specialty cakes, but we can make also many types of desserts according to the customer's wish.

We use the most modern technologies and Italian and French recipes, which I learned during my 10-year stay in Italy.

All of our desserts and cakes are made of the first-class ingredients and they are a combination of impeccable quality and beautiful design. Each piece is made with special care and we believe that our products will captivate your family and friends and will remain desserts of your choice.

Bon appetit

from Klára Bucková and her team


Certifikáty

Royal Icing - Královská glazura

Kurz modelování cukrové růže

Malování jedlými barvami